CREADORS EN RESIDENCIA

Jorge Albuerne  en el Instituto Martí Pous
Este año La Poderosa participa de nuevo en el Proyecto En Residencia que es una puesta en contacto directo entre arte y educación.

ARTAS

Plataforma d’artistes associades a La Poderosa que dóna espai a pràctiques experimentals, pensaments i accions subversives que agiten la realitat més propera.

que està passant

Saturday, 17 April, 2021 - 11:30
Saturday, 15 May, 2021 - 11:30
Saturday, 12 June, 2021 - 11:30
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre pares i fills a on posem en joc...
Friday, 26 March, 2021
Residence
Este mes empieza su paso por La Poderosa Janet Novas , estará residiendo en la 3ª planta de La Fabra procesando su nuevo proyecto que parece será un cambio en sus planteamientos hasta el momento .....
Foto: Gloria Ros
Saturday, 20 March, 2021 - 19:00
Sunday, 21 March, 2021 - 19:00
Hola a totes !!!! aquí de nou us presentem el programa dels propers IN_prescindibles preprimaverals 2021, com molts ja sabeu hem seleccionat projectes que estan en un moment processual i de recerca...
foto: Maria Maggi
Monday, 1 March, 2021
Residence
HOLA !! Publiquem la resolució de la convocatòria de Residències 2021. Com tot ara, aquesta resolució estarà acompanyada de moltes converses i moviments per a aconseguir que es duguin a terme (...
Wednesday, 17 February, 2021
Performance
Estem participant en cos i ànima a aquest projecte de Festival d'Arts vives que li queda molt poc per sortir a la llum aqui alguna info per anar obrint boca: CICLE 21-22: Nou riu per al Sâlmon...
Friday, 29 January, 2021 - 16:00
Presentació
Una tarda de compartir i mostrar algunes de les pràctiques i interessos en què estem immerses, amb Anabella Pareja Robinson, Xavier Manubens Sansó, Itxaso Corral Arrieta y Mónica Muntaner Bonet (...
fotografa: Alexa Bombacci
Monday, 11 January, 2021
Residence
Corrent continua sorgeix de la necessitat desde Poderosa d'establir complicitats i línies de continuïtat amb alguns de les artistes residents de l'any 2020, creuar residències en un mateix període de...
Saturday, 5 December, 2020 - 13:00
Saturday, 12 December, 2020 - 13:00
Saturday, 12 December, 2020 - 23:45
Saturday, 19 December, 2020 - 13:00
Saturday, 19 December, 2020 - 23:00
Com les pràctiques íntimes quotidianes que s'estableixen des d'altres maneres de pensar o sentir poden ser un espai de resistència avui
Thursday, 12 November, 2020 - 21:30
Presentació
El Programa Cruzados invita a los artistas a a des-marcarse, a poner en común, a des-autorizarse y a des – identificarse. Nuestro deseo: abrir canales de comunicación, contaminarse los unos a los...

Pages