Wednesday, 17 February, 2021
Performance
Estem participant en cos i ànima a aquest projecte de Festival d'Arts vives que li queda molt poc per sortir a la llum aqui alguna info per anar obrint boca: CICLE 21-22: Nou riu per al Sâlmon...
Friday, 29 January, 2021 - 16:00
Presentació
Una tarda de compartir i mostrar algunes de les pràctiques i interessos en què estem immerses, amb Anabella Pareja Robinson, Xavier Manubens Sansó, Itxaso Corral Arrieta y Mónica Muntaner Bonet (...
Monday, 11 January, 2021
Residence
Corrent continua sorgeix de la necessitat desde Poderosa d'establir complicitats i línies de continuïtat amb alguns de les artistes residents de l'any 2020, creuar residències en un mateix període de...
Saturday, 5 December, 2020 - 13:00
Saturday, 12 December, 2020 - 13:00
Saturday, 12 December, 2020 - 23:45
Saturday, 19 December, 2020 - 13:00
Saturday, 19 December, 2020 - 23:00
Com les pràctiques íntimes quotidianes que s'estableixen des d'altres maneres de pensar o sentir poden ser un espai de resistència avui
Thursday, 12 November, 2020 - 21:30
Presentació
El Programa Cruzados invita a los artistas a a des-marcarse, a poner en común, a des-autorizarse y a des – identificarse. Nuestro deseo: abrir canales de comunicación, contaminarse los unos a los...
Wednesday, 14 October, 2020 to Wednesday, 25 November, 2020
Amb aquesta revisió del concepte d'entrenament volem reprendre la continuïtat i la regularitat que tant necessitem... recuperar la idea de cura i de cita regular, recuperar la idea de cuinar a foc...
Sunday, 11 October, 2020 - 17:00 to 20:00
Volem presentar-vos el programa dels nous IN_ prescindibles site , les artistes ja estan ocupant els espais de La Fabra desenvolupant, intervenint o adaptant els seus treballs a les ubicacions...
Saturday, 3 October, 2020 - 11:00
Sunday, 10 October, 2010 - 11:00
Saturday, 31 October, 2020 - 11:00
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre pares i fills a on posem en joc...
Friday, 25 September, 2020 - 19:30
Volem presentar-vos el programa dels nous IN_prescindibles d'aquest final déstiu 2020, les artistes ja estan ocupant els espais de treball de La Fabra , que com sabeu és el nostre lloc de treball...
Tuesday, 25 August, 2020
Residence
Aimar Pérez Galí i Azahara Ubéra Aquesta trobada s'ha anat coent a foc lent durant confinament COVID19 i té la seva fase final del 25 d'agost al 4 de Setembre. Estem creuant els nostres interessos en...
Thursday, 16 July, 2020 - 19:00
Saturday, 18 July, 2020 - 19:00
hola! També els IN-prescindibles han sigut travessats per la realitat actual, i entre totes hem decidit provar un nou format domèstic-online. Us convidem a uns IN extraordinaris a on compartir els...
Monday, 22 June, 2020 - 11:00
Presentació
En Dissidència (Oblit-19) és el registre visual i documental d’una funció de dansa ideada de forma col·lectiva per les alumnes de 2n d’Eso de l’IES Moisès Broggi iPerifèria. La funció va tenir lloc...

Pages