Tuesday, 31 March, 2020 - 13:15
Presentació
Enmig d'aquesta situació extraordinària i esperant que aquest comunicat us trobi bé de salut us fem arribar la resolució de la convocatòria de Residències 2020. Com tot ara, aquesta resolució estarà...
KIDS & DANCE / XAVI MANNUBENS
Saturday, 28 March, 2020 - 11:30
Saturday, 25 April, 2020 - 11:30
Saturday, 16 May, 2020 - 11:30
Saturday, 20 June, 2020 - 11:30
Començar el dia ballant, cantant, pintant .... junts! Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de...
IMATGE : ALBA RIHE
Saturday, 14 March, 2020 - 20:00
Sunday, 15 March, 2020 - 19:00
ALOHA !! Volem presentar-vos el programa dels nous IN_prescindibles d'aquest hivern-primaveral 2020, les artistes ja estan ocupant els espais de treball de La Fabra , que com sabeu és el nostre lloc...
Friday, 13 March, 2020 - 19:00
Trasnmissió
Seguint el Pla de contenció i Resposta a la Malaltia per part de l'nou Coronavirus (Covid-19) i els directrius de Departament de Salut per Reduir L'evolució epidemiològica, us informem que La...
Wednesday, 4 March, 2020 to Wednesday, 27 May, 2020
Amb aquesta revisió del concepte d'entrenament volem reprendre la continuïtat i la regularitat que tant necessitem... recuperar la idea de cura i de cita regular, recuperar la idea de cuinar a foc...
Monday, 3 February, 2020 - 13:45
Performance
HELLO WORLD ! Per segona vegada al llarg de la nostra història i amb l'alegria que sempre ens caracteritza tornem a saludar amb un Hello World !!!! Una Crida per dir-vos SEGUIM AQUI ! HELLO WORLD!...
Saturday, 28 December, 2019 - 12:00
Performance
ballar és cosa de llibres és un espectacle escènic i participatiu que proposa l’exercici de ballar amb llibres i observar la dansa que es crea quan es balla amb llibres. Una iniciativa que combina la...
Diseño Cartel y programa: Jordi Surribas
Monday, 18 November, 2019 to Sunday, 1 December, 2019
Cicle de dansa contemporània i performance / Del 18 de novembre al 1 de decembre. Organizat i comissariat per La Poderosa La història ens ofereix un vast arxiu d'idees i experiències del passat que,...
Friday, 4 October, 2019
Taller
En les meves últimes recerques en dansa m'he trobat consultant a Amador sobre conceptes o paraules que intueixo ell també pensa o ha pensat. Aquests diàlegs, virtuals, perquè en processos anteriors...
Thursday, 1 August, 2019 - 20:30
Laboratori
Apertura del process de CREACIÓ __ Tommy Cash Com continuar ballant? És una pregunta a la qual molts dels que hem crescut formant-nos en dansa ens enfrontem alguna vegada. Aquest projecte pretén...
Saturday, 20 July, 2019 - 21:00 to Sunday, 21 July, 2019 - 21:00
ALOHA AMIGUES! aqui estem convivint amb aquest estiu calorós imaginant la frescor de platges, mars, rius i muntanyes ... però abans d'això, volem presentar-vos el programa dels nous IN_prescindibles...
Sunday, 2 June, 2019 - 20:00
Performance
“Què fa el cos quan balla folklore? Com desarticular un saber popular? Com desconèixer allò que es coneix? El procés de recerca ha consistit en el fet de rellevar el material kinétic folklòric, a...

Pages