Kids & Dance

 

Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre famílies a on s’utilitzaran una sèrie de variables que escapen al llenguatge verbal, i que sempre van a favor d'un vincle més saludable. Una experiència oberta a persones de totes les edats, on petis i grans s’endinsaran en el procés creatiu com un entreteniment per experienciar l´assaig, l´error, i la sorpresa!

 

Nova temporada Kids & Dance ! que permetrà a les famílies gaudir d'una experiència continuada al llarg de 5 sessions dirigides per dues grans artistes instal·lades a BCN: Iver Zapata i Bea...
Saturday, 21 October, 2023 - 11:30
Saturday, 11 November, 2023 - 11:30
Saturday, 16 December, 2023 - 11:30
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre famílies on s’utilitzaran una...
Saturday, 15 April, 2023 - 11:30
Saturday, 13 May, 2023 - 11:30
Saturday, 10 June, 2023 - 11:30
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre famílies on s’utilitzaran una...
Saturday, 8 October, 2022 - 11:30
Saturday, 12 November, 2022 - 11:30
Saturday, 10 December, 2022 - 11:30
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre famílies on s’utilitzaran una...
Saturday, 2 April, 2022 - 11:30
Saturday, 7 May, 2022 - 11:30
Saturday, 4 June, 2022 - 11:30
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre famílies a on s’utilitzaran una...
Saturday, 17 April, 2021 - 11:30
Saturday, 15 May, 2021 - 11:30
Saturday, 12 June, 2021 - 11:30
Kids & Dance proposa activitats que posen en relació la comunicació intergeneracional des del joc i amb els processos creatius. Un espai de contacte lúdic entre pares i fills a on posem en joc...